Son Güncelleme: 2 gün önce
Çarşı Zeytinler Eczanesi logo

Çarşı Zeytinler Eczanesi


0
  • Kütahya - Merkez
  • 02742243770
  • MECIDIYE MAH. ABDURRAHMAN PASA CAD. SAGLIK SOK. NO:2/A KÜTAHYA Abdurrahman Paşa İlköğretim Okulu yanı
  • SAAT 01:00'A KADAR NÖBETÇİDİR!

  • 377
  • Yorum Yap
(0)

Merkez ilçesi (Kütahya) Çarşı Zeytinler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Çarşı Zeytinler Eczanesi Kütahya ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çarşı Zeytinler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çarşı Zeytinler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çarşı Zeytinler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çarşı Zeytinler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çarşı Zeytinler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Şubat 2024 Cuma Kütahya Merkez Nöbetçi Çarşı Zeytinler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çarşı Zeytinler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çarşı Zeytinler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çarşı Zeytinler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çarşı Zeytinler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çarşı Zeytinler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çarşı Zeytinler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çarşı Zeytinler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çarşı Zeytinler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kütahya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kütahya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Selam Eczanesi

Merkez ilçesi (Kütahya) Selam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sadık Eczanesi

Gediz ilçesi (Kütahya) Sadık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akyol Eczanesi

Tavşanlı ilçesi (Kütahya) Akyol Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nida Eczanesi

Merkez ilçesi (Kütahya) Nida Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.